Produkt Suszarko-lokówki

ELDOM LS9 ada

admin 

ELDOM LS9 ada – suszarka-lokówka do szybkiej stylizacji bez kompromisów

Jeśli chcesz jednocześnie suszyć i modelować włosy, ELDOM LS9 ada to rozwiązanie, które oszczędza czas i upraszcza codzienną stylizację. Lokówko-suszarka została zaprojektowana tak, aby w domowym zaciszu uzyskać efekt ułożonych pasm, bez konieczności wizyty u fryzjera i bez skomplikowanej obsługi.

To urządzenie łączy wygodę suszenia z funkcją nadawania kształtu. Dzięki temu możesz szybko wykończyć fryzurę, nadać jej objętość i podkreślić skręt, a przy tym zachować kontrolę nad temperaturą pracy. ELDOM LS9 ada sprawdzi się również w podróży – jest lekka i praktyczna, a obrotowy przewód ułatwia manewrowanie podczas stylizacji.

Ważnym atutem jest także bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowano zabezpieczenie przed przegrzaniem, które spełnia wymagania bezpieczeństwa, dzięki czemu stylizacja przebiega spokojniej, a Ty masz większą pewność podczas pracy urządzenia.

Wybierz odpowiedni nawiew – dwa poziomy ciepłego powietrza

ELDOM LS9 ada oferuje dwa poziomy nadmuchu ciepłego powietrza, co pozwala dopasować intensywność do rodzaju włosów i oczekiwanego efektu. Możesz stylizować delikatniej, gdy włosy wymagają łagodniejszego traktowania, albo postawić na mocniejszy nawiew, gdy zależy Ci na szybszym ułożeniu fryzury.

Pozycja „1” to słabszy nawiew oraz niższa temperatura. To dobry wybór na początek stylizacji, gdy chcesz równomiernie przygotować pasma i delikatnie je ułożyć. Natomiast pozycja „2” uruchamia mocniejszy nawiew oraz wyższą temperaturę, co pomaga w uzyskaniu bardziej wyrazistego skrętu i lepszego utrwalenia fryzury.

W praktyce oznacza to większą elastyczność: możesz dopasować sposób pracy do tego, czy zależy Ci na naturalnym efekcie, czy na mocniejszej stylizacji „na już”.

Powłoka ceramiczna i średnica 3 cm – loki, które wyglądają profesjonalnie

Stylizacja jest prostsza, gdy narzędzie ma parametry dopasowane do modelowania. ELDOM LS9 ada posiada powłokę ceramiczną, która sprzyja równomiernej pracy powierzchni roboczej. W połączeniu z konstrukcją lokówko-suszarki ułatwia uzyskanie efektu gładkich, ułożonych pasm i pomaga w tworzeniu fryzury bez zbędnych komplikacji.

Średnica robocza wynosi 3 cm, co daje możliwość tworzenia loków o wyraźnym, ale nadal uniwersalnym charakterze. To rozmiar, który dobrze sprawdza się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i wtedy, gdy chcesz szybko odświeżyć wygląd przed wyjściem.

Urządzenie wyposażono w okrągłą szczotkę z włosiem, określaną jako bardzo przyjazna dla włosów. Taki element ułatwia prowadzenie pasm podczas stylizacji i pomaga w uzyskaniu bardziej kontrolowanego efektu końcowego.

Komfort obsługi: obrotowy przewód, blokada lokówki i ergonomia

Wygoda użytkowania ma ogromne znaczenie, szczególnie gdy zależy Ci na sprawnej stylizacji. ELDOM LS9 ada ma obrotowy przewód zasilający, który ogranicza plątanie się kabla i ułatwia manewrowanie podczas modelowania włosów. Dzięki temu możesz swobodniej wykonywać ruchy i skupić się na fryzurze.

Producent zadbał też o ergonomiczną konstrukcję urządzenia. Dodatkowo dostępny jest przycisk blokady lokówki oraz wyłącznik, co zwiększa kontrolę nad pracą sprzętu i ułatwia bezpieczne użytkowanie.

Lokówko-suszarka ma także nowoczesny wygląd – kolor pomarańczowy metalik z czarnym – dzięki czemu wyróżnia się na półce i pasuje do codziennego wyposażenia.

Dane techniczne ELDOM LS9 ada

Parametr Wartość
Model ELDOM LS9 ada
SKU cf8139ffde31
Cena 39 zł
Moc 400 W
Powłoka Ceramiczna
Średnica 3 cm
Poziomy nadmuchu 2 poziomy ciepłego powietrza (1: słaby nawiew, niska temperatura; 2: mocny nawiew, wyższa temperatura)
Szczotka Okrągła z włosiem (bardzo przyjazna dla włosów)
Bezpieczeństwo Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Przewód Obrotowy przewód zasilający
Funkcje obsługi Przycisk blokady lokówki, wyłącznik
Kolor Pomarańczowy metalik z czarnym
Gwarancja 24 miesiące

ELDOM LS9 ada w praktyce: kiedy sprawdzi się najlepiej

Lokówko-suszarka jest stworzona do sytuacji, w których liczy się czas i wygoda. Gdy rano chcesz szybko przygotować fryzurę, a wieczorem odświeżyć ułożenie, ELDOM LS9 ada pozwala łączyć ruchy suszenia i modelowania w jednym urządzeniu.

Modelowanie staje się prostsze dzięki dopasowanej średnicy 3 cm, ceramicznej powłoce oraz szczotce z włosiem, która pomaga prowadzić pasma. Dodatkowo dwa poziomy nadmuchu umożliwiają pracę w zależności od tego, jak mocno chcesz utrwalić efekt.

Jeśli cenisz lekkie sprzęty i rozwiązania ułatwiające codzienną obsługę, obrotowy przewód i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że stylizacja jest bardziej komfortowa, także wtedy, gdy robisz ją w pośpiechu.

  • ELDOM LS9 ada łączy suszenie i modelowanie w jednym urządzeniu, oszczędzając czas.
  • Masz do wyboru dwa poziomy nadmuchu oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Recommended Posts

Krajalnice Produkt

Gorenje R 506 E

Gorenje R 506 E – krajalnica, która ułatwia codzienne przygotowania Jeśli w kuchni cenisz rytm i wygodę, Gorenje R 506 E sprawdzi się jako praktyczne wsparcie przy przygotowywaniu wędlin i serów. To urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby przyspieszać krojenie w plastry i przejmować większość czynności, które zwykle pochłaniają najwięcej czasu. Zamiast ręcznego, czasochłonnego krojenia możesz […]

admin 
Frytkownice Produkt

Emerio AF122059

Frytkownica na gorące powietrze Emerio AF122059 – domowe chrupiące smaki bez zbędnego tłuszczu Jeśli marzysz o frytkach, skrzydełkach czy warzywach w chrupiącej panierce, ale chcesz ograniczyć ilość tłuszczu, frytkownica na gorące powietrze będzie strzałem w dziesiątkę. Model Emerio AF122059 to urządzenie, które wykorzystuje cyrkulację gorącego powietrza, dzięki czemu potrawy nabierają apetycznego koloru i tekstury. To […]

admin 
Mini piekarniki Produkt

Kalorik Mini Piekarnik 9L 900W OT 2025 WH

Kalorik Mini Piekarnik 9L 900W OT 2025 WH – kompakt, który piecze jak większy Jeśli w Twojej kuchni liczy się każdy centymetr, a jednocześnie chcesz piec, podgrzewać i zapiekać bez kompromisów, Kalorik Mini Piekarnik 9L 900W OT 2025 WH będzie strzałem w dziesiątkę. To mały, kompaktowy mini piekarnik belgijskiej marki Kalorik, który łączy niewielkie gabaryty […]

admin